صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
با تشکر از تلاش عزیزان نشریه حلقه وصل به ویژه برادر عزیز نورزی مجموعه مصاحبه های منتشر شده در این نشریه درباره سفر تونس را خدمتتان ارایه می کنیم.
 
در ایام نوروز امسال همایشی در کشور تونس برگزار شد که در آن از سراسر دنیا موسسات و مراکزی که به صورت مردمی تشکیل و اداره می‌شوند شرکت کرده بودند. همایشی متشکل از 5000 نفر که کمتر از 50 نفر ایرانی هم از مجموعه‌های مختلف مردمی در آن شرکت کرده بودند. چند...
 
یک پایگاه مصری مدعی شد، حجت الاسلام غریب رضا با هدف نشر تشیع به کشور تونس سفر و در این راستا با اساتید دانشگاه زیتونه دیدار کرده است!
 
حکم برائت آقای حسنی مبارک در حقیقت حرکت بی‌تدبیری بود که از طرف دستگاه قضایی مصر اتخاذ شد. این حرکت به شکل واضح وابستگی دستگاه سیاسی موجود و نفوذ باقیماندگان رژیم حسنی مبارک را در مصر رسوا کرد و موجب ایجاد موجی از انزجار در بین مردم مصر شد. انقلابیان...
 
«موسسه گفتگوی دینی وحدت» با همکاری و حمایت «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» کتاب «شهید علم» مجموعه خاطرات شهید دکتر مجید شهریاری را به زبان عربی ترجمه کرد.
 
این نشست با هدف تعاملات رسانه ای بین رسانه های ایرانی و مصری و نیز گشوده شدن افق های جدید فکری در ارتباط با موضوع نشست یعنی نقش رسانه در مقابله با فتنه تکفیر برگزار می شود.
 
مدیر موسسه گفتگوی دینی با بیان اینکه حمایت از جریان‌های آزادیبخش و مستضعفین از خدمات انقلاب اسلامی بوده است، گفت: برنامه غرب و کشورهای همپیمان آن مانند عربستان که هزینه‌های هنگفتی را برای ایجاد گروه‌های تکفیری به منظور تخریب منطقه انجام می‌دهند، چیزی...
 
119 نخبه علمی، دانشمند ، دانشجو ، طلبه ، مخترع و دانشجو در دومین همایش ملی اهدای جایزه علمی بنیاد البرز براساس نیت واقف خیراندیش ، مرحوم حسینعلی البرز تقدیر شدند.
 
حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا از چهره های جوان فعال در حوزه بین الملل و مدیر موسسه گفتگوی دینی در قم است که به پرسش های ما درباره اشتراکات دو ملت ایران و مصر و راه احیای روابط آنان پاسخ داده است.
 
حجت‌الاسلام حمیدرضا غریب‌رضا از تصمیم گروهی از جوانان ایرانی و مصری برای برپایی کاروان خیریه برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه مردم مصر و ایران به غزه خبر داد.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 136