صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
«موسسه گفتگوی دینی وحدت» با همکاری و حمایت «دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» کتاب «شهید علم» مجموعه خاطرات شهید دکتر مجید شهریاری را به زبان عربی ترجمه کرد.
 
این نشست با هدف تعاملات رسانه ای بین رسانه های ایرانی و مصری و نیز گشوده شدن افق های جدید فکری در ارتباط با موضوع نشست یعنی نقش رسانه در مقابله با فتنه تکفیر برگزار می شود.
 
مدیر موسسه گفتگوی دینی با بیان اینکه حمایت از جریان‌های آزادیبخش و مستضعفین از خدمات انقلاب اسلامی بوده است، گفت: برنامه غرب و کشورهای همپیمان آن مانند عربستان که هزینه‌های هنگفتی را برای ایجاد گروه‌های تکفیری به منظور تخریب منطقه انجام می‌دهند، چیزی...
 
119 نخبه علمی، دانشمند ، دانشجو ، طلبه ، مخترع و دانشجو در دومین همایش ملی اهدای جایزه علمی بنیاد البرز براساس نیت واقف خیراندیش ، مرحوم حسینعلی البرز تقدیر شدند.
 
حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا از چهره های جوان فعال در حوزه بین الملل و مدیر موسسه گفتگوی دینی در قم است که به پرسش های ما درباره اشتراکات دو ملت ایران و مصر و راه احیای روابط آنان پاسخ داده است.
 
حجت‌الاسلام حمیدرضا غریب‌رضا از تصمیم گروهی از جوانان ایرانی و مصری برای برپایی کاروان خیریه برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه مردم مصر و ایران به غزه خبر داد.
 
مسلما موضع‌گیری‌های معنوی مقامات حوزوی و تقریبی در برابر جنگ غزه نیکو بوده اما فعالیت جریان‌های بین‌المللی جدی در حوزه‌های علمیه کارگشای اتفاقاتی در دیپلماسی وحدت است که بزرگان حوزه و به‌ویژه معاونت بین‌الملل آن وظیفه‌ای سنگین در این بین دارند.
 
حجت‌الاسلام غریب‌رضا گفت: چون دیپلماسی وحدت شکل نگرفته و انجام نشده از قلب اروپا تازه مسلمانی که می‌خواهد اسلامگرایی خودش را به حد اعلا برساند دیپلماسی تروریسم موفق می‌شود.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 132