صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
مسلما موضع‌گیری‌های معنوی مقامات حوزوی و تقریبی در برابر جنگ غزه نیکو بوده اما فعالیت جریان‌های بین‌المللی جدی در حوزه‌های علمیه کارگشای اتفاقاتی در دیپلماسی وحدت است که بزرگان حوزه و به‌ویژه معاونت بین‌الملل آن وظیفه‌ای سنگین در این بین دارند.
 
حجت‌الاسلام غریب‌رضا گفت: چون دیپلماسی وحدت شکل نگرفته و انجام نشده از قلب اروپا تازه مسلمانی که می‌خواهد اسلامگرایی خودش را به حد اعلا برساند دیپلماسی تروریسم موفق می‌شود.
 
مدیر مؤسسه گفت‌وگوی دینی وحدت، با بیان این که در مسأله عراق، جهان بار دیگر قدرت مرجعیت را مشاهده کرد، گفت: ارتش عراق با حضور میلیونی مردم که به واسطه دعوت علما و مراجع صورت گرفت بازسازی شد و با قوای مستحکم به مبارزه با داعش رفت.
 
داعش فرزند دستگاه های تروریستی امریکااست . این گروه وحشی از حمایت مالی و لجستیکی قطر و ترکیه برخوردار است. این گروه امروزه به خاطر دسترسی به چاه های نفت و منابع بانکی عراق یکی از گروه های تروریستی پردر آمد دنیاست.
 
خبرگزاری تسنیم: در عصر حاضر امام خمینی دوباره احکام دین را احیا کرد و به جهان نشان داد عصر دین چیست. بعد از پیروزی انقلاب هم مردم و هم قدرتهای سلطه گر متوجه شدند که دینی که خمینی معرفی کرده است دینی مطابق با فطرت است که می تواند همه عالم را بگیرد.
 
مدیر موسسه گفت‌وگوی دینی وحدت گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا، تقویت جبهه مستضعفین جهان است.
 
خبرگزاری تسنیم:مدیر موسسه گفت‌وگوی دینی وحدت گفت: پیشنهاد می‌کنم در ایران یک روز جهانی به عنوان سرباز مرزدار مسلمان شهید سلیمان محمد خاطر نامگذاری شود و جایزه‌ای به نام او یعنی جایزه شهید سلیمان محمدخاطر نامگذاری شود.
 
خبرگزاری تسنیم: مدیر موسسه گفتگوی دینی و وحدت گفت: شهید سلیمان از پیشتازان بیداری اسلامی است.۸ سال بعد از حرکت او، یک مصری به نام" ایمن حسن" ۲۶ اسرائیلی را به درک واصل کرد
 
 
  • تعداد رکورد ها : 136