صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
مدیر مؤسسه گفت‌وگوی دینی وحدت، با بیان این که در مسأله عراق، جهان بار دیگر قدرت مرجعیت را مشاهده کرد، گفت: ارتش عراق با حضور میلیونی مردم که به واسطه دعوت علما و مراجع صورت گرفت بازسازی شد و با قوای مستحکم به مبارزه با داعش رفت.
 
داعش فرزند دستگاه های تروریستی امریکااست . این گروه وحشی از حمایت مالی و لجستیکی قطر و ترکیه برخوردار است. این گروه امروزه به خاطر دسترسی به چاه های نفت و منابع بانکی عراق یکی از گروه های تروریستی پردر آمد دنیاست.
 
خبرگزاری تسنیم: در عصر حاضر امام خمینی دوباره احکام دین را احیا کرد و به جهان نشان داد عصر دین چیست. بعد از پیروزی انقلاب هم مردم و هم قدرتهای سلطه گر متوجه شدند که دینی که خمینی معرفی کرده است دینی مطابق با فطرت است که می تواند همه عالم را بگیرد.
 
مدیر موسسه گفت‌وگوی دینی وحدت گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا، تقویت جبهه مستضعفین جهان است.
 
خبرگزاری تسنیم:مدیر موسسه گفت‌وگوی دینی وحدت گفت: پیشنهاد می‌کنم در ایران یک روز جهانی به عنوان سرباز مرزدار مسلمان شهید سلیمان محمد خاطر نامگذاری شود و جایزه‌ای به نام او یعنی جایزه شهید سلیمان محمدخاطر نامگذاری شود.
 
خبرگزاری تسنیم: مدیر موسسه گفتگوی دینی و وحدت گفت: شهید سلیمان از پیشتازان بیداری اسلامی است.۸ سال بعد از حرکت او، یک مصری به نام" ایمن حسن" ۲۶ اسرائیلی را به درک واصل کرد
 
مبالغه نیست اگر جنبش پُرتکاپو و دامنه‏دار شیعیان یمن را حزب‏الله دوم منطقه بنامیم و سلسله‌جُنبان این حرکت، یعنی شهید سید حسین بدرالدین الحوثی را اویس خمینی (ره) بدانیم.
 
 144342
  •  1392-11-15
اشاره: یکی از بخش هایی که مجله الکترونیکی اخوت در نظر گرفته شده، طرح یک سوال یا مسئله و ارائه پاسخ های مختلف از افراد متفاوت با نظرات مختلف است. این بار سوال ما این بود که راهکارهای افزایش تفکر وحدوی در حوزه های علمیه چیست. حجة الاسلام غریب رضا این ط...
 
مسابقه‌ای اینجا برگزار کردیم با نام مسابقه «نامه‌نگاری با مردم در ملت‌های بیداری اسلامی» شما باید این‌ نامه‌ها را ببینید. احساساتی که مردم ما ابراز می‌کنند، توصیه‌هایی که برای پیشبرد انقلاب‌ها دارند، حقیقتاً بی‌نظیر است.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 132