صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان چهارشنبه شب و دانشجویان این دانشگاه در روز پنجشنبه میهمان حجت الاسلام والمسلمین غریب رضا، فعال عرصه جهان اسلام بودند.
 
 138895
  •  1392-05-15
جلسه اول؛ بیداری اسلامی با حضور مدیر موسسه گفتگوی دینی جلسه اول این دوره با عنوان بیداری اسلامی و توسط حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا، مدیر موسسه گفتگوی دینی، ارائه شد.
 
این سوال ما را بر آن داشت که به سراغ چند تن از فعالین عرصه فرهنگ و رسانه برویم. برای شروع نظرات آقایان حجت الاسلام غریب رضا، مجید عسگری، محسن صفایی، احسان مینایی را در مورد این سوال جویا شدیم.
 
همايش نقش حجاب در ايران و جهان اسلام عصر امروز با حضور عده اي از بانوان قم و سخنراني دو تن از بانوان تازه مسلمان و محجبه كشور زیمباوه و مراكش برگزار شد.
 
دفتر اول کتاب «نگاه از بیرون» با زیر عنوان «فتنه 88 در نگاه روزنامه‏نگاران خاورمیانه» با ترجمه جمعی از مترجمان زیر نظر حجت‏الاسلام حمیدرضا غریب‏رضا از سوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و دفتر نشر معارف منتشر شد.
 
بازیگران این میدان مصر چه کسانی بودند و در نقطه مقابل باید ببینیم چرا اخوان المسلمین یکسال بیشتر دوام نیاورد؟ و اشتباهاتی که مرتکب شد چه بود و مسئله بعدی نقش جمهوری اسلامی ایران در اتفاقات مصر چیست ؟
 
گروههایی که به حاکمیت میرسند در حقیقت، قدرت در دستشان امانت است و مردم هم میزان توانمندی گروه ها و میزان پایبندی آنها به آرمان های انقلاب را بررسی می کنند و ممکن است که رای خود را در قالب انتخابات یا در قالب یک انقلاب پس بگیرند. بنابراین این تعبیر که...
 
خبرگزاری تسنیم: مدیر بخش بیداری اسلامی نمایشگاه قرآن گفت: قسمتی از این بخش به بررسی مفهوم مقاومت در فلسطین، لبنان و سوریه می‌پردازد و همچنین مناظره‌هایی با مهم‌ترین موضوعات سیاست‌خارجی و روابط بین‌الملل مرتبط با بیداری اسلامی برگزار می‌شود.
 
این درست نیست که حاکمیت مصر برای کاهش فشار سیاسی روی خودش و جلب نظر یک جریان، بر سر بخشی از مردم و شهروندان خودش، معامله سیاسی کند، زیرا شیعیان مصر، قبل از هر چیز شهروند آن کشور به حساب می آیند.
 
به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این همایش که در سالن کوثر دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین حمیدرضا غریب‌رضا، فعال عرصه بین‌المللی و کارشناس مسائل حوزه جهان اسلام به بررسی اولویت‌های سیاس...
 
 
  • تعداد رکورد ها : 135