صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
خبرگزاری تسنیم: رئیس موسسه گفت‌وگوی دینی و مسئول بخش بیداری اسلامی بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن گفت: ما با این بیداری به سمت تمدن‌ اسلامی پیش می‌رویم ولی فراز و نشیب‌هایی در این مسیر وجود دارد.
 
اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان چهارشنبه شب و دانشجویان این دانشگاه در روز پنجشنبه میهمان حجت الاسلام والمسلمین غریب رضا، فعال عرصه جهان اسلام بودند.
 
 138895
  •  1392-05-15
جلسه اول؛ بیداری اسلامی با حضور مدیر موسسه گفتگوی دینی جلسه اول این دوره با عنوان بیداری اسلامی و توسط حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا، مدیر موسسه گفتگوی دینی، ارائه شد.
 
این سوال ما را بر آن داشت که به سراغ چند تن از فعالین عرصه فرهنگ و رسانه برویم. برای شروع نظرات آقایان حجت الاسلام غریب رضا، مجید عسگری، محسن صفایی، احسان مینایی را در مورد این سوال جویا شدیم.
 
همايش نقش حجاب در ايران و جهان اسلام عصر امروز با حضور عده اي از بانوان قم و سخنراني دو تن از بانوان تازه مسلمان و محجبه كشور زیمباوه و مراكش برگزار شد.
 
دفتر اول کتاب «نگاه از بیرون» با زیر عنوان «فتنه 88 در نگاه روزنامه‏نگاران خاورمیانه» با ترجمه جمعی از مترجمان زیر نظر حجت‏الاسلام حمیدرضا غریب‏رضا از سوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و دفتر نشر معارف منتشر شد.
 
بازیگران این میدان مصر چه کسانی بودند و در نقطه مقابل باید ببینیم چرا اخوان المسلمین یکسال بیشتر دوام نیاورد؟ و اشتباهاتی که مرتکب شد چه بود و مسئله بعدی نقش جمهوری اسلامی ایران در اتفاقات مصر چیست ؟
 
گروههایی که به حاکمیت میرسند در حقیقت، قدرت در دستشان امانت است و مردم هم میزان توانمندی گروه ها و میزان پایبندی آنها به آرمان های انقلاب را بررسی می کنند و ممکن است که رای خود را در قالب انتخابات یا در قالب یک انقلاب پس بگیرند. بنابراین این تعبیر که...
 
خبرگزاری تسنیم: مدیر بخش بیداری اسلامی نمایشگاه قرآن گفت: قسمتی از این بخش به بررسی مفهوم مقاومت در فلسطین، لبنان و سوریه می‌پردازد و همچنین مناظره‌هایی با مهم‌ترین موضوعات سیاست‌خارجی و روابط بین‌الملل مرتبط با بیداری اسلامی برگزار می‌شود.
 
این درست نیست که حاکمیت مصر برای کاهش فشار سیاسی روی خودش و جلب نظر یک جریان، بر سر بخشی از مردم و شهروندان خودش، معامله سیاسی کند، زیرا شیعیان مصر، قبل از هر چیز شهروند آن کشور به حساب می آیند.
 
 
  • تعداد رکورد ها : 136