صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
یکی از مهم­ترین دستاوردها، انقلاب در توازن قوا در منطقه می­باشد. غرب در خاورمیانه دنبال خاورمیانه جدید بود و هرگز نتوانست به این فکر شوم خود دست پیدا کند. آمریکا و رژیم صهیونیستی می­خواستند با کشورهای منطقه هم­سو شوند؛ ولی بعد از تحولاتی همانند جنگ س...
 
ایران تنها کشوری است که در قانون اساسی آن بر یادگیری زبان عربی تاکید شده است و در نظام آموزشی ایران از ابتدای مقطع راهنمایی تا پایان دبیرستان، درس عربی به عنوان یک درس مهم و قابل توجه است.
 
خبرگزاري فارس: دبيركل حزب اسلامي عمل مصر با اشاره به انقلابي و اسلامي بودن نهضت مردم مصر گفت: مردم مصر استقبال بي‌نظيري از سخنان امام خامنه‌اي نشان داده‌اند.
 
امام به همگان آموخت كه نبايد وضعيت موجود را پذيرفت، تغيير زندگی انسان در ابعاد سياسی، فرهنگی، اقتصادی و غيره مورد تاكيد ايشان بود، امام بر ايجاد جنبش و حركت به سمت عبوديت واقعی اصرار داشت
 
به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام حمید رضا غریب رضا، طی سخنانی در جمع طلاب مدرسه علمیه معصومیه قم با تاکید بر لزوم آشنایی طلاب جوان با مسایل بین المللی به ویژه مسایل جهان اسلام خاطر نشان کرد: طلاب جوانی که در راستای نشر اسلام ناب محمدی (ص) در اقصی ...
 
اين مذاكرات بدون پيش شرط از طرف گروه خود‌گردان آغاز شده است در حالي كه رژيم صهيونيستي شرايط اساسي خود را اعلام كرده و از موضع قدرتمند و دست بالا وارد مذاكره شده است.
 
مهم‌ترين عنصر در خط مقاومت اسلامي در بين جهان اسلام كشور ايران است كه پس از آن گروه‌هايي چون حزب‌الله، جنبش‌هاي حماس و جهاد اسلامي نيز در خط مقاومت در حال حركت هستند.
 
خبرگزاري فارس: مدير موسسه گفت‌وگوي ديني با اشاره به جوسازي‌هاي رسانه‌هاي عربي و رژيم صهيونيستي نسبت به سيد حسن نصرالله گفت: اين حملات و هجمه‌هاي رسانه‌اي درباره سيد حسن نصرالله نوعي فرار رو به جلو است.
 
حجت‌الاسلام حميدرضا غريب‌‌رضا در اين‌باره مي‌افزايد: اين جنايت در آن مقطع خاص آتش بزرگي به دل مسلمانان جهان زد و مسلمانان را به شدت مورد تأثير قرار داد.
 
به گزارش سرویس بین الملل مرکز خبر حوزه در این خبر به نقل از شیخ محسن العواجی از علمای عربستان آمده بود که "اگر کشور دیگری وظیفه بمباران ایران را به عهده نمی گیرد، اسرائیل باید ایران را بمباران کند!" جالب تر اینکه این خبر درباره فردی منتشر شده بود ...
 
 
  • تعداد رکورد ها : 132