صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
جستجو :
موضوع :
انتخاب
SelectedItem :
   
 
حکم برائت آقای حسنی مبارک در حقیقت حرکت بی‌تدبیری بود که از طرف دستگاه قضایی مصر اتخاذ شد. این حرکت به شکل واضح وابستگی دستگاه سیاسی موجود و نفوذ باقیماندگان رژیم حسنی مبارک را در مصر رسوا کرد و موجب ایجاد موجی از انزجار در بین مردم مصر شد. انقلابیان...
 
بیداری اسلامی در بحرین باوجود طولانی شدن مبارزات هنوز زنده است و در عربستان شعله‌های زیر خاکستر بیداری در حال سر برآوردن است. اعتقاد ندارم در مصر و تونس بیداری اسلامی شکست‌خورده است.
 
در شهر قم تمام زیرساخت ها و امکانات برای آگاهی بخشی به پیروان مذهب در این کشور فراهم است... من با مشاهده این امور بسیار خوشحال شدم و دریافتم که مشترکات میان ما بسیار بیشتر از اختلافات ما می­باشد.
 
حجت الاسلام حمیدرضا غریب رضا از چهره های جوان فعال در حوزه بین الملل و مدیر موسسه گفتگوی دینی در قم است که به پرسش های ما درباره اشتراکات دو ملت ایران و مصر و راه احیای روابط آنان پاسخ داده است.
 
حجت‌الاسلام غریب‌رضا گفت: چون دیپلماسی وحدت شکل نگرفته و انجام نشده از قلب اروپا تازه مسلمانی که می‌خواهد اسلامگرایی خودش را به حد اعلا برساند دیپلماسی تروریسم موفق می‌شود.
 
 144342
  •  1392-11-15
اشاره: یکی از بخش هایی که مجله الکترونیکی اخوت در نظر گرفته شده، طرح یک سوال یا مسئله و ارائه پاسخ های مختلف از افراد متفاوت با نظرات مختلف است. این بار سوال ما این بود که راهکارهای افزایش تفکر وحدوی در حوزه های علمیه چیست. حجة الاسلام غریب رضا این ط...
 
مسابقه‌ای اینجا برگزار کردیم با نام مسابقه «نامه‌نگاری با مردم در ملت‌های بیداری اسلامی» شما باید این‌ نامه‌ها را ببینید. احساساتی که مردم ما ابراز می‌کنند، توصیه‌هایی که برای پیشبرد انقلاب‌ها دارند، حقیقتاً بی‌نظیر است.
 
ارتشی که روزی به رهبری جمال عبدالناصرمقابل رژیم اسراییل ایستاده بود و قدرت زیادی داشت بعد از کمپ دیوید به گونه‌ای سربه راه و رام شده بود که دیگرخطری برای رژیم صهیونیستی نبود زیرا بعد از کمپ دیوید ارتش مصرازکمک‌های آمریکایی‌ها تامین می‌شد و براساس سی...
 
 
  • تعداد رکورد ها : 44