صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
 • صفحه ارتباطات مردمي ايران و تونس راه اندازي شد  
 • 1395-09-21 15:52:11  
 • تعداد بازدید : 29   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  

 • صفحه ارتباطات مردمی ایران و تونس راه اندازی شد

  به همت موسسه گفتگوی دینی وحدت صفحه ارتباطات مردمی ایران و تونس با هدف تحکیم روابط میان دو کشور راه اندازی شد.

  به گزارش خبرگزاری رسا، به همت موسسه گفتگوی دینی وحدت صفحه «ارتباطات مردمی ایران و تونس» در شبکه مجازی فیس بوک ایجاد شد.

  حجت الاسلام حمید رضا غریب رضا مدیر موسسه گفتگوی دینی وحدت و از فعالان عرصه بین‌الملل با اشاره به هدف از تاسیس این صفحه در فضای مجازی گفت: صفحه ارتباطات مردمی بین ایران و تونس یا (العلاقات الشعبیة بین إيران و تونس) یکی از گامهای فرهنگی موسسه گفتگوی دینی وحدت جهت تحکیم ارتباطات مردمی بین دو ملت است.

  وی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش بین الملل خبرگزاری رسا با تبیین فعالیت‌های صفحه ارتباطات مردمی ایران و تونس افزود: بخشی از فعالیت های این صفحه اطلاع رسانی اقدامات مشترک فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تونس و ایران است که برخی از آنها از سوی سفارت یا رایزنی فرهنگی ایران در تونس انجام می شود. تجمیع گزارش این فعالیتها که در رسانه های مختلف ایرانی و تونسی منتشر می شود فضاسازی مناسبی در جهت تقویت روابط دو کشور ایجاد می‌کند.

  حجت الاسلام غریب رضا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان نقاط مشترک فرهنگی فراوان میان مردم دو کشور خاطر نشان کرد: مردم ایران و تونس نقاط مشترک فرهنگی زیادی دارند که تاکید بر این نقاط می تواند الگوی موفقی را از ارتباطات سازنده فکری و فرهنگی بین ملت‌های مسلمان ارائه کند. از سوی دیگر برخی رسانه ها به شدت تلاش می کنند مانع برقراری روابط فرهنگی سازنده بین ایران و کشورهای دیگر شوند.

  وی افزود: لازم بود منبعی برای مقاومت دربرابر این هجمات و دروغ پردازی های رسانه ای تاسیس شود و با ادبیاتی فخیم و با منطقی استوار در شأن مردم ایران زبان گویای آرمانها و نگاه بلند فرهنگی ایران اسلامی باشد. از این رو تلاش ما در موسسه گفتگوی دینی این است که ان شاء الله همزه وصل در ارتباطات فرهنگی بین نخبگان ایران و کشورهای عربی باشیم.

  روحانی فعال عرصه بین‌الملل در پایان با اشاره به استقبال گسترده مردم و شخصیت‌های سیاسی و دینی ایران و تونس از این صفحه تصریح کرد: تاکنون استقبال خیلی خوبی از این صفحه شده و تعداد زیادی از فعالان تونسی از مذاهب و گرایش‌های فکری و سیاسی گوناگون، برخی فعالان ایرانی علاقمند به مسایل تونس و تعدادی از علاقمندان به ایران از کشورهای عربی دیگر این صفحه را پسندیده و مطالب آن را دنبال می کنند./981/ب904/د

  منبع: خبرگزاری رسا


  آدرس صفحه در شبکه فیس بوک:

  https://www.facebook.com/alaghatirantunisia/?ref=settings


   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :