صفحه شخصي حميدرضا غريب رضا
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
 
 
 
 • مقاومت و تبديل ايران اسلامي به نماد قدرت، عزّت و پيشرفت  
 • 1392-03-23 13:21:56  
 • تعداد بازدید : 32   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • بسم الله الرحمن الرحیم

  مقاومت و تبدیل ایران اسلامی به نماد قدرت، عزّت و پیشرفت


  نویسنده: عماد الدین الحمرونی

  مترجم: حمیدرضا غریب رضا

  عماد الدین الحمرونی یکی از مبارزان انقلابی و از شخصیت های محوری شیعه در کشور تونس می باشد. ایشان در کشور فرانسه نیز فعالیت های فرهنگی و فکری گسترده ای دارد. عماد الدین الحمرونی فعالی رسانه ای است که با الهامگیری از اندیشه اسلام ناب محمدی علاوه بر مشارکت سیاسی در انقلاب تونس، در حوزه تقریب مذاهب و دفاع از مقاومت نیز فعال می باشد.


  دشمنان خط امام در داخل و خارج ایران خسته نمی شوند و در جنگ و برنامه ریزی علیه مردان خدا کوتاه نمی آیند. مومنان معتقد به مقاومت در راه اسلام، ایمان و امام خمینی همیشه با این دشمنان روبرو هستند.

  ما نسبت به سلامت وضعیت کنونی و آینده جمهوری  اسلامی اطمینان داریم، زیرا ملّت بزرگ ایران، اسلام و حاکمیت قرآن و رهبری امام را برای محقق کردن وعده خداوند به پیروزی و برپایی دولت عدل الهی انتخاب کرده است.

  ملّت مسلمان ایران در برابر تمامی فشارها، جنگ و تحریم مقاومت کرده است و در طول سه ده بعد از انقلاب با رهبری ولایت فقیه و محوریت امّت حزب الله در تحقق وحدت و انسجام ملی و ایجاد قدرتی معنوی و مادی موفق شده است. ایران اسلامی توانسته است در مقابل دشمن سیاست بازدارندگی را اعمال کند و در عین حال با برادران خود در فلسطین، لبنان، عراق و افغانستان در مسیر مقاومت علیه اشغالگری آمریکایی- اسرائیلی همبستگی ایجاد نماید، و به همین دلیل است که ایران به نماد عزّت، قدت و پیشرفت تبدیل شده است.

  انتخابات ریاست جمهوری امروز اهمیت بالایی برای آینده ایران و منطقه دارد. رئیس جمهور آینده باید شخصیتی در سطح چالش های داخلی، منطقه ای و بین المللی باشد. ایران امروز، مرکز جهان اسلام و قدرت آسیایی رو به رشد است. ایران باید همچنان راه مقاومت را در پی بگیرد و حق خود را در داشتن انرژی هسته ای مطالبه کند.

  امید و تکیه دشمنان بر یأس و خستگی ایرانیان از تحریم اقتصادی است که باعث بالارفتن قیمت ها و رشد تورم و بیکاری شده است. آنها تحریم ها را افزایش می دهند به این امید که حکومت اسلامی ایران از پشتیبانی مقاومت لبنان و فلسطین دست بردارد. مشکل استکبار غربی با ایران مساله فلسطین و نقش مهم ایران در یاری رسانی به ملت ها برای به دست آوردن استقلال و محقق شدن حاکمیت ملّی آنهاست.

  رئیس جمهور آینده ایران باید به توانمندی و صلابت ملّت ایران در رویارویی با دشمنان ایمان داشته باشد. رئیس جمهور ایران باید انسانی حکیم و کارشناس باشد تا بتواند منظومه اقتصاد مقاومتی را شکل دهد و دارای شجاعت لازم برای ایستادگی در مقابل شیطان بزرگ باشد.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :