حمیدرضا غریب رضا
صفحه شخصی
حمیدرضا غریب رضا
صفحه شخصی

آخرین نوشته ها

غريب رضا: طالب زاده از ظلمات زندگی غرب به سمت نور ولایت هجرت کرد…

۱۴۰۱-۰۲-۲۸ نشست‌ها و همایش‌ها
غريب رضا: طالب زاده از ظلمات زندگی غرب به سمت نور ولایت هجرت کرد…

لینک دانلود فایل صوتی سخنرانی

حجت‌الاسلام «حمیدرضا غریب رضا» فعال فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی و از دوستان نزدیک مرحوم طالب زاده شامگاه (۱۸ اردیبهشت) در این مراسم طی سخنانی به بیان ابعاد شخصیتی و کاری مرحوم طالب زاده پرداخت و گفت: سخت ترین دوران زندگی یک مجاهد منتظر شهادت بودن بعد از شهید شدن دوستان و رفقایش است، چراکه دشوارترین آزمایش های الهی در این دوره پیش می آید، آزمایش هایی که باعث ریزش خیلی از افراد بزرگ شده است.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب شاهد ظهور الگوهایی برای جوانان و نسل جدید انقلاب هستیم، ادامه داد: امثال حاج قاسم و مرحوم نادر طالب زاده از افرادی هستند که در جبهه های متفاوت هم حضورشان برای کشور مایه برکت بود و هم شهادتشان خون جدیدی در رگ های ملت تزریق کرد.

این فعال جبهه انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه مرحوم طالب زاده از افرادی بود که شهید زندگی کرد، افزود: طالب زاده از ظلمات زندگی غرب هجرت کرد و به سمت نور ولایت آمد.

حجت الاسلام غریب رضا با اشاره به اینکه طالب زاده به دلیل اعتقادی که به مسیرش داشت سختی های زیادی را تحمل کرد، گفت: رویش های انقلاب امروز در گوشه گوشه کشور دیده می شوند که اینها نتیجه بصیرت آفرینی مقام معظم رهبری است.

وی شجاعت، مطالبه گر بودن، خوش اخلاقی، ولایت مداری، پرکاری و تلاش، اهل دعا و نماز شب و استغفار و در عین حال تواضع را از ویژگی های مرحوم طالب زاده دانست و خاطرنشان کرد: مرحوم طالب زاده خود را سرباز انقلاب و اسلام می‌دانست و سختی ها هرگز باعث نشد تا مسیر را رها کند.

یک دیدگاه بنویسید